ALTCHA Spam Protection - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
fi: Varmennus epäonnistui. Yritä myöhemmin uudelleen.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
fi: Suojattu %sALTCHA%s:lla

en: I'm not a robot
fi: En ole robotti

en: Verified
fi: Varmennettu

en: Verifying...
fi: Varmennetaan...

en: Verifying... please wait.
fi: Varmennetaan... odota hetki.
