ALTCHA Spam Protection - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
lt: Patikrinimas nepavyko. Bandykite vėliau.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
lt: Apsaugota %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
lt: Aš ne robotas

en: Verified
lt: Patikrinta

en: Verifying...
lt: Tikrinama...

en: Verifying... please wait.
lt: Tikrinama... prašome palaukti.
