ALTCHA Spam Protection - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
lv: Verifikācija neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlāk.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
lv: Aizsargāts ar %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
lv: Es neesmu robots

en: Verified
lv: Pārbaudīts

en: Verifying...
lv: Pārbaude...

en: Verifying... please wait.
lv: Pārbaude... lūdzu, uzgaidiet.
