ALTCHA Spam Protection - en to nb translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
nb: Verifiseringen mislyktes. Prøv igjen senere.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
nb: Beskyttet av %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
nb: Jeg er ikke en robot

en: Verified
nb: Verifisert

en: Verifying...
nb: Verifiserer...

en: Verifying... please wait.
nb: Verifiserer... vennligst vent.
