ALTCHA Spam Protection - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
pl: Weryfikacja nie powiodła się. Spróbuj ponownie później.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
pl: Chronione przez %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
pl: Nie jestem robotem

en: Verified
pl: Zweryfikowane

en: Verifying...
pl: Weryfikacja...

en: Verifying... please wait.
pl: Weryfikacja... proszę czekać.
