ALTCHA Spam Protection - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
sr: Provera nije uspela. Pokušajte ponovo kasnije.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
sr: Zaštićeno od strane %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
sr: Nisam robot

en: Verified
sr: Provereno

en: Verifying...
sr: Proverava se...

en: Verifying... please wait.
sr: Proverava se... molimo sačekajte.
