ALTCHA Spam Protection - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
tr: Doğrulama başarısız oldu. Daha sonra tekrar deneyin.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
tr: %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
tr: Ben bir robot değilim

en: Verified
tr: Doğrulandı

en: Verifying...
tr: Doğrulanıyor...

en: Verifying... please wait.
tr: Doğrulanıyor... lütfen bekleyin.
