ALTCHA Spam Protection - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Verification failed. Try again later.
uk: Перевірка не вдалася. Спробуйте ще раз пізніше.

note: translators: the placeholders contain opening and closing tags for a link (<a> tag)
en: Protected by %sALTCHA%s
uk: Захищено %sALTCHA%s

en: I'm not a robot
uk: Я не робот

en: Verified
uk: Перевірено

en: Verifying...
uk: Перевірка...

en: Verifying... please wait.
uk: Перевірка... будь ласка, зачекайте.
